Nasze marki

Dizz

Dizz Design to marka obecna od lat w wielu krajach Europy i świata. W swojej kolekcji posiada wyłącznie tkaniny najwyższej jakości, z wzorami kreowanymi przez najlepszych designerów. Wszystkie tkaniny cieszą się ciekawym i ponadczasowym wzornictwem. Ofertę wzbogaca bardzo szeroka gama tkanin drukowanych, które mogą być wykonane na wielu ciekawych podkładach w tym na tkaninach typu dim-out oraz trevira.

 

House of Happieness

Ponad 1 000 000 mb tkanin oraz 1500 pozycji w ciągłej ofercie to główne atrybuty firmy.

Główną misją firmy jest stałe badanie trendów rynkowych, potrzeb klientów oraz dostosowywanie oferty w pełni zaspokoić finalnych nabywców. W firmie na stałe pracują projektanci którzy monitorują światowe trendy oraz poczynania całego rynku dekoratorskiego. Kolekcje tkanin „A House of Happiness” są bardzo bogate, począwszy od tkanin gładkich poprzez wzorzyste, przewiewne batysty oraz grubsze welury.

Firma z tradycjami sięgającymi 1895 roku. Jej produkty to przede wszystkim wysokogatunkowe , nowoczesne tkaniny domowe oraz atestowane tkaniny obiektowe typu Trevira. Każda z kolekcji firmy Holland Haag jest doskonale przemyślana dzięki czemu znajdziemy w nich duży wybór tkanin nawiązujących do siebie kolorystyką, wzorem oraz fakturą.


james_hare

Założona w 1865 roku, firma James Hare jest wiodącym brytyjskim specjalistą w dziedzinie jedwabiu. Po ponad 150 latach jest w dalszym ciągu prowadzona przez rodzinę Hare, która produkuje najwyższej jakości, luksusowe tkaniny dla wymagającego świata dekoracji wnętrz oraz mody. Zespół wiodących dekoratorów wnętrz dostarcza projekty gwarantujące, że jedwabie James Hare są słynne na całym świecie a oferta produktów naprawdę kompleksowa. Od bogato zdobionych i kolorowych wzorów do spokojnych, neutralnych tkanin to z pewnością oferta idealna dla wszystkich współczesnych wnętrz.

Wind

Firma Wind została założona w 1954 r. przez rodzinę De Zutter i obecnie jest rozpoznawanym na całym świecie producentem wysokiej jakości tkanin i wzorów. Wyjątkowość marki przejawia sie w ekskluzywnym wzornictwie, kolekcjach inspirowanych różnorodnymi motywami, a także podejściu do klienta.
Szeroki wybór wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjne wzory, łączące elementy współczesne z najnowszymi trendami, to wizytówka marki Wind. Każda kolekcja pozwala na unikalny dobór kolorów, motywów i tekstur z ekskluzywnej oferty marki. Kolekcje te można dziś oglądać w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie.

guell_lamadrid

Guell Lamadrid to jeden z największych Hiszpańskich dostawców tkanin, oferujący prestiżowe, różnorodne wzorniczo oraz wysokogatunkowe materiały dekoracyjne. Kolekcje GL to nowoczesny design inspirowany świeżością klimatu śródziemnomorskiego oraz elegancją starego kontynentu. Bedą to więc przede wszystkim naturalne tkaniny takie jak len ,bawełna oraz wełna. Całą ofertę wzbogaca szeroka gama tkanin obiciowych oraz atestowanych tkanin obiektowych.


Equipo Drt

Jest hiszpańskim edytorem tkanin, które przemawiają do klienta swoim stylem i dizajnem. Doskonały serwis, niepowtarzalne tkaniny oraz bardzo bogata oferta to główne atuty firmy. Equipo Drt to oferta dla ceniących unikatowe i niepowtarzalne wzornictwo oraz bardzo wysoką jakość tkanin.

papilio

Belgijska marka skoncentrowana wyłącznie na produkcji najwyższej jakości dywanów o szerokim wachlarzu wzorniczym. Oferta Papilio to nie tylko dywany wełniane ale także lniane, szynilowe ,skorzane oraz wykonane z viskozy. Kreatywność zespołu projektowego firmy gwarantuje oryginalny i ponadczasowy dizajn a doskonały serwis sprawną realizację zamówienia.

Poprzez swoje oryginalne i kolorowe tkaniny, holenderski Eijffinger chciałby uczynić swój świat piękniejszym. To był jeden z najważniejszych celów przez ponad 140 lat. Przez te wszystkie lata ciekawość, kreatywność i chęć innowacji pozostały niezmienione. Firma zawsze interesuje się najnowszymi kolorami, wzorami i innowacjami materiałowymi. Eijffinger ozdabia świat w różnych stylach dostarczając tkaniny najwyższej jakości do domów, rezydencji oraz różnego rodzaju obiektów. Przedstawiciele firmy nieustannie personifikują markę i wyrażają wizję tego niezwykle kreatywnego zespołu poprzez wyjątkowe i charakterystyczne dla Eijjfingera kolekcje.