Marka Mottivo

Mottivo jest wyłącznym dystrybutorem marek DIZZ Design, A House of Happiness, Holand Haag, Papilio. ‎Jesteśmy również przedstawicielem na Polskę marek James Hare, Guell Lamadrid, WindEquipo drt. Nasza oferta to ponad 2000 wzorów tkanin wysokiej jakości o nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwie. Wszystkie kolekcje zaskakuja świeżością i orygialnym designem, często stając się komercyjnym bestsellerem.

Stale badamy potrzeby i oczekiwania rynku aby móc sprostać wymaganiom finalnych odbiorców, zapewniając jednocześnie serwis najwyższej jakości.

Nasze tkaniny sprzedawane są w wyspecjalizowanych sklepach, hurtowniach oraz salonach dekoracyjnych. Współpracujemy z najlepszymi dekoratorniami do których zapraszamy w celu zapoznania się z naszą ofertą.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy salony sprzedaży, odbiorców hurtowych, pracownie oraz firmy zajmujące się kompleksową aranżacją dekoracji okien oraz wnętrz. Sprzedaż tkanin opiera się na systemie sprzedaży kuponowej (wzornikowej). W celu zapoznania się z pełną ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.